Підготовка до приходу дитини вимагає набагато більше, ніж придбання дитячого ліжечка або пеленального столика. Батьки, брати, сестри повинні емоційно підготуватися до майбутніх змін. А найбільше мати – навіть дієта мами при годуванні груддю має бути особливою і треба до цього готуватися. Народження нового члена сім’ї – це момент абсолютного щастя. Однак ця маленька істота переверне життя родини.

Підготовка до приходу дитини, звичайно, вимагає ретельної організації, але також потрібно бути емоційно готовим. Мати, яка очікує приходу своєї дитини, має на увазі тисячі речей. Вагітність – це час самоаналізу і щастя, але також і нервозності. Часто майбутня мати відчуває себе пригніченою і думає, що не зможе зробити все необхідне. Ця думка породжує стрес. Тому треба заздалегідь зробити короткий перелік заходів, які допоможуть визначати пріоритети різних справ, які потрібно робити та речей, що купувати.

Де буде спати дитина?

Варіанти: у батьківській кімнаті або у своїй спальні. У першому випадку слід придбати дитяче ліжко відповідного розміру та зрозуміти, де його розмістити. У другому – ідеальним буде обставити всю кімнату, яка повинна бути готова до появи дитини.

Основні покупки для новонародженого

Ніщо так не захоплює, як шопінг на прихід дитини. Однак цей великий ентузіазм може призвести до придбання марних речей. Бажано підготувати список необхідних предметів і дотримуватися його, щоб уникнути перевитрати коштів.

Серед основних покупок:

  1. Колиска.
  2. Пеленальний стіл.
  3. Постільна білизна.
  4. Обкладинка (або дві).
  5. Ванна.
  6. Рушники (не менше двох).
  7. Підгузники та серветки: радимо не купувати занадто багато підгузників, оскільки діти ростуть дуже швидко.

Дитяча коляска

Її вибір дуже важливий, бо вона має бути зручною як для дитини, так і для майбутньої матусі.

Одяг дитини

Як і у випадку з підгузниками, ідеально не переборщити з придбанням менших розмірів з двох причин: Немовлята ростуть дуже швидко і можуть змінити розмір за кілька тижнів. Друзі та родина, швидше за все, теж подарують одяг менших розмірів.

Найпрактичніший спосіб вирішити ситуацію – це поговорити з друзями та родиною, щоб узгодити з ними те, що вам потрібно і в якому розмірі.

Лікарняна сумка

Не варто чекати останньої хвилини, щоб підготувати сумку до лікарні. Треба попіклуватись вчасно, щоб не забути нічого важливого, наприклад, зарядний пристрій для мобільного телефону, одяг для мами і дитини, підгузники та все необхідне для госпіталізації.

Коли наближається дата народження, будинок повинен бути готовий. Це означає мати прибраний гардероб, охайні та чисті кімнати та план дій на всі випадки.

*На правах реклами