Дослідження, опубліковане в Journal of Nutritional Science, показало, що люди з надмірною вагою, які пропускали сніданок, мали більш високий рівень загального холестерину, ніж ті, хто починав з миски пластівців або каші.

П’ять продуктів для сніданку з низьким рівнем холестерину

Каша

Чаша з кашею містить п’ять грамів харчових волокон.

Вівсяні пластівці містять розчинну клітковину, яка приєднується до холестерину ЛПНЩ в травному тракті і допомагає вивести його з організму. Додайте в кашу нарізане яблуко, грушу або трохи малини або полуниці, щоб отримати додатковий заряд клітковини.

Мигдальне молоко

Мигдаль дійсно корисний для вашого здоров’я, він багатий корисними жирами, клітковиною, магнієм і вітамінами.
Вони також належать до сімейства горіхів. За даними Harvard Health Publishing, всього дві унції мигдалю в день можуть знизити рівень холестерину ЛПНЩ приблизно на п’ять відсотків. Налийте собі склянку мигдального молока, додайте в кашу кілька скибочок мигдалю або просто з’їжте їх жменями.

Читайте також:  Популярний напій зменшує ризик діабету другого типу на 42%

Тост з авокадо

Дослідження, опубліковане в журналі Американської серцевої асоціації, показало, що один авокадо в день знижує рівень холестерину ЛПНЩ у людей з надмірною вагою або ожирінням.

Смузі з сироваткового протеїну

Сироватковий протеїн виробляється з сироватки-рідини, що міститься в молоці, яка видаляється виробниками при виробництві сиру. Деякі дослідження показали, що добавки сироваткового протеїну можуть допомогти знизити рівень холестерину, але результати виявилися суперечливими. Метааналіз 13 досліджень показав, що сироватковий протеїн містить знижені Тригліцериди, ще один тип жиру в крові.