Лікар і телеведучий Євген Комаровський пояснив, чи є сенс приймати вітаміни для захисту від COVID-19, І назвав категорії тих, кому вони дійсно можуть знадобитися на самоізоляції.

Лікар Комаровський поділився своєю думкою про прийом вітамінів в соцмережі. Лікар пояснив: якщо людина, що дотримується самоізоляцію, використовує їх для профілактики коронавірусної інфекції, то її зусилля марні.

“Для захисту від інфекційних хвороб вітаміни не приймають. Як правило, це марно”, – підкреслив він.

У той же час деяким категоріям громадян вітаміни на самоізоляції дійсно можуть бути показані і необхідні, вніс уточнення медик.

“Їх слід пити при доведеному авітамінозі, пов’язаному з нестачею якихось вітамінів в організмі, їх поганим засвоєнням з їжі. Також тим, хто з якоїсь причини не може нормально приймати їжу – в такому випадку виникає ризик недоотримання поживних речовин”, – пояснив фахівець.

Читайте також:  Лікар назвав продукти з високим вмістом холестерину, які слід уникати всім "сердечникам"

Він додав, що організм людей, які харчуються неправильно, не вживають свіжі продукти, які містять корисні елементи, теж може страждати від дефіциту вітамінів.

“Якщо ви неправильно підготувалися до самоізоляції, живете за рахунок пива, чіпсів і горішків, в цьому випадку комплексні вітаміни не завадять”, – поділився думкою Євген Комаровський.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News