Нехтувати маркетингом в умовах мінливого ринку не можна. Високий рівень конкуренції в цьому сегменті вимагає використовувати ультрасучасні методи й ефективні інструменти. Тільки в цьому випадку можна не тільки процвітати та розвиватися, а й успішно конкурувати з іншими компаніями. У цьому допомагає Агентство Медичного Маркетингу, яке надає професійні послуги для великих та малих фармкомпаній, медичних центрів.

Послуги «Агентства Маркетингових Досліджень»

Компанія заснована в 2009 році. Команда складається з фахівців, які успішно працювали в фармбізнесі багато років. Саме такі спеціалісти знають всі тонкощі фармацевтичного бізнесу, всі ланки медичної галузі – від виробника препаратів до дистриб’юторів та представництв, медцентрів та клінік, пацієнтів й лікарів. Фахівці готові ділитися своїм досвідом – дають прикладні знання, які представлені в зручному для читання й сприйняття вигляді.

Агентство надає ряд корисних послуг:

  • тренінги для фармкомпаній, аптечних мереж та пунктів, приватних клінік;
  • надання доступу до відеокурсу «Фарм-маркетинг»;
  • навчання в «Академії успішного лікаря» та «Академії безперервного фармацевтичного навчання»;
  • підписка на журнал «Рецепти аптечних продажів»;
  • проведення конференцій, семінарів, тренінгів, вебінарів щодо збільшення продажів та по інших напрямках.

Компанія надає доступ до різних журналів та книг, статей, довідників для фармацевтів, медпредів та лікарів. З групами на тренінгах працюють досвідчені фахівці, на рахунку яких більше сотні тренінгів та коуч-сесій кожен рік.

Корисні книги

Досвідчені фахівці присвятили життя роботі у медичній та фармацевтичній галузях. Вони отримали колосальний досвід, який дозволяє правильно вести облік, калькуляцію кращих методик й технік. В ході діяльності вдалося зібрати та перевірити на практиці різні методи продажів, роботи з клієнтами. Своїм досвідом фахівці діляться в періодичних виданнях та книгах.

Величезною популярністю користується книга «Типы тела – типы мышления. Думай в стиле «Upgrade». Вона дозволяє вивчити десять типів людей – від їх зовнішнього вигляду та поведінки до особливостей мислення й взаємодії з іншими. Талановиті автори присвятили 20 років вивченню типів, тому не просто розповідають про них, але наводять приклади, фахівці дають рекомендації та пропонують вправи для розвитку власного мислення. Кожна людина, навіть звичайна, з такою книгою здатна дійти до рівня геніальності, якщо буде займатися та постійно вдосконалюватися.

*На правах реклами