Хвороба Альцгеймера — найпоширеніша форма недоумства, невиліковного нині неврологічного захворювання. Хоча це невиліковно, є деякі методи лікування, які можуть допомогти уповільнити розвиток хвороби.

Однак для того, щоб ці методи лікування були дані, спочатку необхідно діагностувати захворювання, а для цього спочатку мають бути ознаки стану, пише Express.

Один із них може виявлятися у тому, як хтось підписує своє ім’я, пише дату або навіть робить позначку на стікері. Хоча більша частина світу перейшла на цифрові технології, ми, як і раніше, часто пишемо від руки — навику, якій навчилися в дитинстві.

Згідно з дослідженням те, як хтось пише, може вказувати на наявність хвороби Альцгеймера. Зміна почерку – одна з перших ознак хвороби Альцгеймера. Почерк стає хитким через втрату м’язового контролю, сплутаності свідомості та забудькуватості. Симптоми поступово погіршуються. Почерк стає нерозбірливим, а фонологічні орфографічні помилки стають неминучими.

Причина орфографічних помилок над втрати м’язового контролю, а всіх областях неврологічного контролю. Хвороба Альцгеймера впливає як на те, як людина рухається, а й у те, як і думає, почувається і поводиться. І від цього так важко доводиться оточуючим.

Хоча хвороба Альцгеймера і всі форми деменції призводять до смерті пацієнта, деякі вважають, що хворі на деменцію страждають не від однієї, а від двох смертей. Друга смерть – це смерть хворого, коли він помирає фізично, але він також страждає від неврологічної смерті, коли ні він, ні його близькі не можуть дізнатися в іншій людині, яку колись любили.