Українські пацієнти знайомі з перевагами комп’ютерної діагностики. Швидка та безболісна процедура допомагає швидко встановити діагноз і призначити ефективне лікування. Клініка Оксфорд Медікал для проведення КТ у Києві залучила інноваційний німецький томограф Siemens Somatom Go.UP. Цей апарат здатен візуалізувати 64 зрізи за один оберт променевої трубки та має певні переваги.

Мінімальне променеве навантаження

Апарати попереднього покоління встигали за один оберт зробити 16 або 32 цифрових зрізи проблемної зони. Обстеження проходило довше, пацієнт отримував певну дозу опромінення. Somatom Go.UP встигає за пів секунди зробити 64 зрізи з кроком 0,7 мм.

Тривалість комп’ютерного скринінгу на апараті Somatom Go.UP залежить від області та площі проведення дослідження:

  • 2 секунди — грудна клітка, легені;

  • 8-9 с — разом таз, органи черевної порожнини, печінка, легені;

  • 7 с — аорта повністю;

  • 5-10 с — серце та розташовані поруч судини.

За такої швидкості обстеження променеве навантаження становить від 1 до 11 м3в. Річне навантаження для людини без шкоди для здоров’я — 150 м3в. Швидкісний томограф потрібен для контрольних обстежень після операцій, імплантування, шунтування, променевої терапії, інтенсивного лікування.

64 зрізи — єдиний варіант комп’ютерної ангіографії

Томографи зі швидкістю 16 і 32 зрізи вловити фазу артеріального розширення не встигають. У клініці Оксфорд Медікал на апараті з 64 зрізами за оберт за лічені хвилини проводять ангіографію з контрастною речовиною та видають готовий результат. Somatom Go.UP фіксує результати на затримці дихання, автоматично обробляє дані. Інноваційний метод виявляє небезпечні стани судин: розширення, звуження, стінки, що злиплися, тромби.

Штучний інтелект на допомогу лікарю

Німецькі конструктори розробили діагностичну систему нового покоління з розширеним функціоналом:

  • вбудована камера безперервно спостерігає за пацієнтом — рентгенолог помітить навіть легкий рух;

  • система Check&GO контролює точність планування протоколу контрастного дослідження й розмітки — помилки усунені до початку сканування;

  • сервіс Recon&GO автоматично обробляє дані, готує якісний матеріал для інтерпретації зображень та аналізу.

За один короткий сеанс пацієнт отримує повну інформацію про стан суглобів, хребта, серцево-судинної системи, печінки, органів грудної клітки, черевної порожнини та тазу, новоутворення. 64-зрізовий томограф — діагностика з гарантією.

*На правах реклами