Який би алкогольний напій ви не вибрали, винуватцем його змісту є етанол. Але є чотири продукти для сніданку, які можуть допомогти боротися з його наслідками і заповнити втрачені в організмі мінерали і вітаміни.

Алкоголь-токсична хімічна речовина, яка також є сечогінним засобом, що виводить воду з організму і викликає зневоднення. Ви коли-небудь помічали, що вам потрібно частіше ходити в туалет, коли ви п’єте? Вся справа в сечогінній здатності алкоголю, передає Express.

Однак пов’язане з цим зневоднення-одна з основних причин похмілля. Таким чином, велика кількість води між напоями може стати першим кроком до того, щоб уникнути неприємностей на наступний ранок.

Читайте також:  Корисно для кишечника та фігури: вуглеводні продукти, які краще їсти холодними

Але якщо скасовувати це вже занадто пізно, вам можуть допомогти чотири продукти для сніданку:

  • Яйця
  • Авокадо
  • Вівсянка
  • Банани

Яйця

Прокидатися після вечірки з спрагою поїсти яєць може бути пов’язано з деякою наукою, оскільки яйця багаті поживними речовинами, які можуть стати ліками. Яйця також містять амінокислоту цистеїн, яка використовується вашим організмом для вироблення антиоксидантного глутатіону.

Авокадо

Коли ви зневоднюєтеся, ваше тіло також втрачає мінерали, і один з них – калій. Авокадо – відмінне джерело цього мінералу, його денна норма становить 33%.

Овес

Овес може бути звичним сніданком для багатьох. Він також хороший при похміллі, оскільки є джерелом енергії, багатої поживними речовинами. Вони містять мінерали, в тому числі кальцій і магній, а також вітаміни групи B.

Читайте також:  Лікар назвав 2 способи позбавлення головного болю без таблеток

Банани

Як і авокадо, банани містять підвищений рівень калію, який виводиться з організму алкоголем. Вони також є джерелом цукру, який може забезпечити таку необхідну енергію після нічної прогулянки.