Регулярно пити по склянці гранатового соку в день дуже корисно, кажуть лікарі. Він зміцнить мозок не тільки дитини в утробі матері, але і в цілому організм людини.

Особливо гранатовий сік корисний маленьким дітям. Він сприяє зростанню дитини і закріплює імунітет і плідна впливає на мозок.

Як стверджують вчені вчені Жіночої лікарні імені Брігама (Бостон, США), гранатовий сік здатний поліпшити зростання маленьких дітей, і не тільки в утробі.

Вчені вирішили запобігти небажаним наслідкам зі зростанням дітей і їх худорлявістю. Вони рекомендують давати дітям сік гранату.
Він володіє великою низкою поліфенолів, які включають в себе дубильну кислоту і еллагітаніни.

Відомо, що ці речовини успішно проникають через гематоенцефалічний бар’єр, а попередні дослідження на тваринах моделях продемонстрували їх захисний ефект проти нейродегенеративних захворювань. Тому була висунута гіпотеза, що гранатовий сік може позитивно позначитися на розвитку мозку дитини не тільки в утробі матері, але і в ранньому віці.

Вчені провели експеримент, в якому взяли участь як вагітні жінки, так і маленькі діти. Щодня вони вживали до 250 грамів гранатового соку.

І хоча вчені за підсумками експерименту не помітили відмінностей в макроструктурі мозку дітей, невеликі відмінності в мікроструктурі білої речовини і функціональної зв’язності нейронів виявити вдалося. У дітей, які вживали гранатовий сік, мозок виявився більш сформованим, а також було відзначено поліпшення кровопостачання.

Джерело: МедікФорум