Стрес, недосип і велика кількість роботи можуть погіршити стан шкіри, зробити її тьмяною і блідою. Тому їй потрібен регулярний догляд, особливо після напружених днів. Експерти розповіли, як за допомогою простих способів можна омолодити шкіру і поліпшити її стан.

Відзначається, що для цього не обов’язково користуватися дорогими косметичними засобами. Екстрену “допомогу” можуть надати і прості тканинні маски. У продажу є величезна кількість таких масок, а деякі з них спеціально спрямовані на зволоження і надання особі свіжості.

Крім цього, можна використовувати м’якоть листів алое вера. Її потрібно наносити на шкіру повільними масажними рухами, пише Times Now.

Читайте також:  Чому деякі люди вранці відчувають закладеність носа та кашель: лікар

Також стан втомленої шкіри покращує масаж обличчя. Його можна робити як руками, так і за допомогою спеціальних масажних засобів, наприклад, валика. Відзначається, що масаж обличчя збільшує приплив крові і робить шкіру свіжою і сяючою.

Фахівці нагадують, що на зовнішній вигляд дуже сильно впливає харчування. Після напруженого дня важливо їсти здорову їжу, наприклад, салат з овочів. Також для зволоження шкіри потрібно пити достатню кількість води.