Покупки в США сьогодні робить все більше людей по всьому світу. З чим це пов’язано? Чому інтернет-користувачі з різних країн вибирають саме онлайн-магазини США? Якщо говорити про українських покупців, то їх приваблює широкий асортимент якісних товарів, а також можливість швидко отримати своє замовлення. Цьому сприяє оперативна доставка з США в Україну з easyXpress. Компанія надає свої послуги 7 років, має більш ніж 100 тис. постійних клієнтів. Детальну інформацію про умови співпраці можна прочитати на сайті easyxpress.com.ua.

Переваги покупок в магазинах США

По-перше, онлайн-шопінг в Америці дозволяє купувати різні товари за значно нижчою ціною, ніж у вітчизняних магазинах. Це пов’язано з тим, що при покупці товарів в США, не доводиться переплачувати близько 200–300% за «накрутки» численних посередників.

По-друге, купуючи в США товари для особистого користування, покупець не буде сплачувати мито, а це також чимала економія. Звичайно ж, мова йде тільки про ті випадки, коли вартість та вага товару відповідають безмитному ліміту в країні одержувача.

Перераховані вище фактори вказують на переваги придбання товарів в інтернет-магазинах США. Однак, тільки цим вигода здійснення інтернет-покупок в Америці не обмежується. Також можна говорити про широкий асортимент та високу якість товарів.

Багато користувачів схиляються до покупок в онлайн-магазинах США саме тому, що в будь-яких інших місцях відшукати товари, що цікавлять, просто не вдається. А ось в Америці можна купити хоч антикваріат, хоч новітню техніку або брендові речі.

Якщо говорити про високу якість товарів в інтернет-магазинах США, то сперечатися з цим твердженням, зазвичай, не доводиться. Речі американського виробництва завжди якісніші, ніж аналогічні товари в інших країнах. Пов’язано це з тим, що в США до товарів пред’являються серйозні вимоги – часто набагато вищі, ніж в інших державах.

Купувати дуже просто

Купівля товарів в США за допомогою easyXpress проста і зручна:

  • клієнт отримує адресу для доставки в США (потрібна попередня реєстрація);
  • замовляє товар, що цікавить в інтернет-магазині;
  • реєструє посилку в особистому кабінеті (після цього на електронну пошту прийде номер для її відстеження);
  • отримує замовлення зручним способом (можна забрати посилку в офісі компанії або оформити доставку Новою Поштою).

Можлива швидка авіадоставка протягом 4–9 робочих днів, а також більш вигідна доставка морем (до 35 робочих днів).

*На правах реклами