До ювілею сера Пола Маккартні, який 18 червня відзначив свої 80 років виступом на фестивалі в Гластонбері, журналісти британського видання Express зібрали всі висловлювання музиканта, в яких він ділиться рецептами свого чудового самопочуття.

Робить йогу для очей

Це цикл вправ, якому музикант, як він сам розповідає, навчився в Індії.

Сер Пол Маккартні радить займатися так: потрібно тримати голову прямо, потім підняти її і почати пильно дивитися вгору, рахуючи до трьох. Потім – уважно подивитися вперед, знову рахуючи до трьох. Потім униз і потім знову наперед. І так далі. Цю вправу необхідно повторити дуже багато разів. І потім – почати повертати голову вліво і вправо, так само дивлячись в далечінь. Після – обертати головою по діагоналі.

Музикант зізнається, що має неідеальний зір, але готовий поручитися, що його йога для очей дала свої плоди, повідомляє express.co.uk.

Дотримується дієти

Сер Пол Маккартні відмовився від м’яса у 1975 році і з того часу є переконаним вегетаріанцем. “Зараз бути вегетаріанцем набагато простіше: у магазинах безліч різноманітної їжі. А ось раніше доводилося харчуватися одними вареними броколі”, – згадував сам музикант.

Не нехтуйте тренуваннями

У своїх інтерв’ю музикант пояснював, що чимало займається в залі. Має багатий арсенал вправ, який включає навіть стійку на руках.

Свої тренування музикант описував як: трохи кроссфіту, трохи кардіо, потім робота з терезами, потім прес та наприкінці розтяжка. “Мені ніколи не потрібний був тренер. Я просто дивився, що спортсмени роблять у залі, і повторював це”, – розповідає музикант.

Сер Джеймс Пол Маккартні – британський музикант, мультиінструменталіст, письменник та продюсер. Володар 16 премій “Греммі”, лицар-бакалавр та кавалер ордена Британської імперії. Засновник цілого ряду музичних проектів, серед яких найбільшу популярність набув гурт The Beatles.