Існує кілька різних типів деменції, найбільш поширеними з яких є хвороба Альцгеймера і судинна деменція. Захворювання може розвинутися вже у віці 45 років. Деякі фактори ризику, такі як генетика, неможливо змінити, але інші, включаючи вашу дієту, можна змінити.

Як і при будь-якому захворюванні, дієта, багата насиченими жирами, сіллю і цукром, може підвищити ризик розвитку деменції, передає Express. А зміна в харчуванні може зробити прямо протилежне. Проте дослідники визначили певну комбінацію продуктів, яка може поставити вас на більший ризик.

Дослідження, проведене Американської академії неврології, що улюблена багатьма класика-сосиски і пюре, які представляють собою поєднання переробленого м’яса і крохмалю. Термін “оброблене м’ясо” описує м’ясо, яке було якимось чином змінено, щоб зберегти його або надати йому аромат. Ця обробка може включати в себе все, що завгодно, від соління і в’ялення до копчення.

Популярні м’ясні продукти, які переробляються, включають бекон, ковбаси, шинку, м’ясні делікатеси і багато іншого.

Крім цієї популярної комбінації, дослідження також виявило, що такі закуски, як печиво і тістечка, підвищують ризик недоумства.