Багато людей не знають, що субпродукти відносять до корисних для здоров’я делікатесів. Найпоширеніші з міфів.

Перша помилка полягає в тому, що субпродукти багато хто вважає шкідливою і важкою їжею. Однак, лівери засвоюються і перетравлюються легше, ніж м’ясні продукти.

А тепер, трохи фактів. Печінка містить речовини (залізо і фосфор, вітаміни: A, B, E, D), які. корисна при схильності до запальних захворювань і ГРВІ, при порушеннях складу крові і при гастриті.

Курячу печінку рекомендують при патології органів дихання. Нирки містять цинк, який корисний для волосся, шкіри і нігтів, а так само для нормального функціонування сечовивідної системи.

Читайте також:  Увага на нігті: що вони можуть розповісти про ваше здоров'я?

Мізки – сполуки калію, кальцію, магнію, натрію, фосфору і йоду, вітаміни групи В і РР. Серце і легені – низькокалорійна дієтична їжа з високим вмістом білків. Язик багатий практично всіма необхідними людині мікроелементами, включаючи олово, молібден, хром, мідь і залізо. Його рекомендують включати в меню дітей, вагітних жінок, а так само страждають серцевою недостатністю, анемією і туберкульозом. Він так само спалить мало калорій.

Ще один міф полягає в тому, що від субпродуктів нібито можна заразитися небезпечними хворобами. Якщо купуєте в супермаркеті, то вам нічого не загрожує точно! Заразитися можна, якщо купувати його у неперевірених постачальників і не піддавати термічній обробці.

Читайте також:  Зменшити ризик небезпечних захворювань може один вид овочів

Помилка і в тому, що в субпродуктах накопичуються токсини, особливо в нирках і в печінці. Насправді ж, якщо тварина була здоровою, то її нирки і печінку виконували свою роботу і відбувався процес самоочищення.

Субпродукти є афродизіаками! На жаль, це міф. Речовин, що підсилюють статевий потяг, в них не виявлено.