Сертифікований особистий тренер в американській раді з фізичних вправ (ACE) Кріс Гальярді дав кілька корисних порад, які допоможуть позбутися від жиру на животі раз і назавжди.

Насамперед потрібно скоротити кількість споживаних калорій, радить він.

– Наприклад, ви звикли з’їдати бутерброд за один прийом їжі. Розділіть порцію їжі на дві частини і з’їжте їх за два прийоми їжі. Якщо чітко дотримуватися такого принципу, то ви зможете скоротити свої щоденні калорії вдвічі, – зазначив Гальярді.

Порожні вуглеводи потрібно замінити на клітковину і замість солодощів і випічки їсти цільнозерновий хліб, овочі, фрукти, бобові та насіння чіа.

Читайте також:  "Невеликий" знак на шкірі, який сигналізує про діабет

Вісцеральний жир, що оточує внутрішні органи, циркулює по кровотоку, збільшуючи загальну кількість жиру в крові. Це підвищує рівень цукру в крові і збільшує ризик розвитку діабету другого типу та серцево-судинних захворювань. Виходить замкнуте коло, і схуднути в таких умовах дуже важко.

За словами тренера, якщо ви не звикли до навантажень в залі, але хочете позбутися від жиру, почніть з простої ходьби. Без тренувань глибинний жир не піде. Так, за результатами одного з останніх досліджень жінки, котрі страждають від ожиріння, які ходили протягом години три дні в тиждень, значно скоротили свій вісцеральний жир. Результати з’явилися до кінця другого місяця.

Читайте також:  Чому з'являються синці та набряки під очима

Кріс Гальярді порадив почати з 10-хвилинної прогулянки. Також він нагадав, що треба їсти більше білкової їжі, не відмовлятися від корисних жирів, намагатися уникати стресу і обов’язково висипатися.