Дієтологи розповіли, які продукти варто виключити з раціону або знизити їх споживання. За словами фахівців, вони можуть негативно відбитися на роботі кишечника.

Солодощі

“Печиво, цукерки, тістечка і підсолоджені напої можуть завдати шкоди вашому кишечнику”, – попереджає дієтолог Тереза Джентіле. За її словами, подібні солодощі зменшують кількість хороших бактерій в кишечнику і збільшують число поганих. Це, в свою чергу, здатне спровокувати запалення в організмі, ожиріння і розвиток серцево-судинних захворювань, пише EatThisNotThat!. До переліку шкідливих багато дієтологів відносять і підсолоджувачі, а також цукрозамінники.

Оброблені продукти

“Найшкідливіша їжа для кишечника – це цукор, кукурудзяний сироп з високим вмістом фруктози і всі оброблені продукти”, – заявляє експерт Джеймі Фейт. “Все, що ваша прабабуся не визнала б їжею, було б розумно уникати, щоб захистити свій кишечник”, – додала вона. За словами фахівця, такі продукти також здатні зменшити кількість корисних бактерій в організмі. Крім того, до списку небажаних для регулярного вживання дієтологи вносять страви, приготовані у фритюрі.

Алкоголь

“Занадто багато алкоголю може зменшити кількість корисних бактерій у кишечнику”. Про це повідомила дієтологиня Ліза Янг. Необхідно пам’ятати про це, незважаючи на те, що багато хто включає, наприклад, червоне сухе вино в список корисних напоїв, попереджають фахівці.