Багато рослинних продуктів відрізняються багатим вмістом корисних речовин. Стало відомо про деякі з них, які дозволять не тільки зміцнити організм, але і наблизити до довголіття.

Броколі

Паростки броколі містять велику кількість фітохімічного глюкорафаніну. Організм перетворює цю сполуку в хімічну речовину під назвою сульфорафан. Дослідження показали потенційну користь для здоров’я сульфорафану в броколі, яка включає в себе звернення назад наслідків окисного стресу і запобігання виникнення деяких видів раку.

Капуста

Капуста володіє сполуками, які відрізняються протираковим потенціалом, пише Food.news. Наприклад, було виявлено, що апігенін зменшує розмір пухлин, викликаних агресивними раковими клітинами. Тим часом, сполуки в капусті, звані антоціанами, були оцінені вченими за їх антиканцерогенні властивості.

Огірки

Огірок приблизно на 96% складається з води, що робить його ідеальним вибором для тих, хто хоче збільшити споживання рідини. Також було виявлено, що огірок, поряд з деякими іншими овочами, допомагає знизити рівень цукру в крові. Наприклад, недавнє дослідження показало, що огірок призводить до значного зниження рівня глюкози в крові.

Шпинат

Шпинат містить масу корисних поживних речовин і фітохімікатів, кажуть фахівці. Цей продукт відрізняється високим вмістом заліза, кальцію і вітаміну С, а також сприяє зміцненню організму. Шпинат також багатий зеаксантином і лютеїном, двома рослинними сполуками, які запобігають дегенеративні захворювання очей.

Салат

Існують різні види салату, але всі вони однаково поживні, стверджують експерти. Салат-латук багатий антиоксидантами, які сприяють здоров’ю серцево-судинної системи. Дослідження 2004 року показало значний вплив салату на рівень холестерину і антиоксидантів в організмі. Дослідники виявили, що вживання салату-латуку збільшує кількість «поганого» холестерину, який виводиться з організму.