Багато людей, які не можуть впоратися із зайвою вагою, не звертають належної уваги на сніданок і деякі звички, які супроводжують ранкового прийому їжі. Дієтологи назвали продукти, з яких краще не починати день.

Мюслі

Ця корисна їжа майже завжди містить певну кількість цукру. Дієтологи звертають увагу, що виробники можуть використовувати альтернативні слова для його позначення в складі, тому слід вибирати мюслі з маркуванням “без цукру”, а також уникати кокосового цукру, агави і навіть випарувався соку очерету.

Фрукт

Багато хто переконаний, що прийом в їжу фруктів на сніданок убезпечить їх від набору ваги, пише портал Eat This, Not That! Проте, якщо не додати до фруктового сніданку містять білок продукти, вже через дві години ви відчує голод, але в цей час поруч може не виявитися низькокалорійної їжі.

Читайте також:  Найкраща їжа проти випадіння волосся

Ароматний йогурт

Йогурт може бути відмінним джерелом білка, кальцію і пробіотиків, але ці переваги зводяться нанівець, якщо йогурт ароматизований і містить цукор. З метою схуднення слід вибирати йогурти без цукру і з високим вмістом білка.

Фруктовий сік

Незважаючи на те, що фруктовий сік може містити корисні речовини з повноцінних фруктів, в ньому все ж не вистачає клітковини для необхідного насичення. Тому важливо пам’ятати, що навіть споживаючи 100%-й фруктовий сік, ви п’єте висококалорійний напій з високим вмістом цукру.

Просто кава

Щоб уникнути почуття голоду вдень, потрібна отримати енергію вранці. Тому не слід обмежуватися однією кавою на сніданок, так як це змусить незабаром знову перекушувати, але зовсім не тим, чим хотілося б з метою схуднення, додали фахівці.

Читайте також:  Які фрукти та ягоди корисні для очей