24-річна мешканка Ярославської області стала жертвою свого чоловіка. Чоловік сказав, що став агресивним через надмірну захопленість улюбленою програмою «Дом-2». Він випадково вбив її під час чергового скандалу.
 

 
У Ярославській області сталося вбивство молодої жінки. У цій кривавій історії виявилося замішане популярне реаліті-шоу «Дом-2». У всіх своїх бідах 32-річний місцевий житель звинуватив саме цю передачу, де учасники будують любов.
 
Чоловік жив цивільним шлюбом з 24-річною дівчиною. У якийсь момент його стала дратувати залежність улюбленої від телешоу. За його словами, дівчина не пропускала жодного випуску, забувала про домашні справи і витрачала всі сімейні заощадження на SMS на адресу передачі. Чоловік навіть почав підозрювати, що у дружини психологічна залежність. Під час чергового конфлікту він підняв руку на цивільну дружину. Удар виявився такої сили, що дівчина впала і вдарилася головою об раковину.
 
Приїхавши на місце події медики допомогти дівчині не змогли – травма виявилася не сумісною з життям. Чоловік не став ховатися від правосуддя, він сам прийшов у поліцію і в подробицях описав трагедію, яка сталася в його родині. У підсумку на нього завели кримінальну справу за ненавмисне вбивство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
МОЛОДЬ УКРАЇНИ ЗАЛЕЖНА ВІД ІНТЕРНЕТУ

ПСИХОЛОГ, ПСИХОТЕРАПЕВТ І ПСИХІАТР: ДО КОГО ЗВЕРНУТИСЯ?