Званням самих товстих дівчат в Європі можуть похвалитися молоді мешканки Великобританії, хоча для них самих це досягнення є вельми сумнівним. У своєрідному «рейтингу ожиріння», складеному експертами, двадцятирічні британки зайняли саму верхню строчку, випередивши на десять пунктів ровесників-чоловіків.

Про те, що саме британська нація плодить самих товстих європейок, повідомило видання The Daily Mail, привівши як аргумент цьому факту дані лікарів. Згідно з інформацією, наданою медиками, майже одна третина молодих дівчат у Великобританії не просто апетитні пишечки – вони мають «загрозливо велику вагу». Двадцятирічні британці сильної статі більш стрункі і займають лише 10-е місце в «хіт-параді товстунів» серед європейців. На першому місці в цьому списку у чоловіків виявилися жителі Греції, де більше однієї третини молодих людей мають зайву вагу, причому, найчастіше на межі критичного ожиріння.
 
У доповіді лікарів, до якого апелює преса, йдеться про те, що сумне досягнення британських дівчат тісно пов’язано з тим, як жителі королівства годують своїх дітей. 26% хлопчиків і 29% дівчаток тут мають надлишкову вагу, що загрожує виникненням серйозних проблем зі здоров’ям у майбутньому, вказують експерти. Вони з тривогою констатують, що ожиріння серед британських дітей досягло такого рівня, що це не може не викликати стурбованості. «Проблеми з вагою починаються вже в дев’ять років», – цитує медиків видання.
 
Враховуючи вищевикладене, фахівці вважають недивним те, що Великобританія перебуває на другому місці за рівнем дитячої смертності серед країн Західної Європи. Стурбовані зростанням ожиріння серед наймолодших представників нації, лікарі ратують за введення заборони на рекламу продуктів харчування з високим вмістом жиру, солі та цукру. Також вони вважають, що в інтернеті повинна бути обмежена реклама на подібні продукти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЄС НА ПОРОЗІ ОЖИРІННЯ

99% ТОВСТИХ ДІТЕЙ – ЖЕРТВИ ЗВИЧОК БАТЬКІВ

ГЕНЕТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ