Хто сказав, що хлопці не можуть носити довге волосся? Головне, щоб воно було доглянутим, виглядало стильно і мало правильну форму. Сучасні проблеми вимагають сучасного рішення, тому Барбери поступово відходять від використання лаку і гелю для вкладання. Натомість стали популярні глина і помада для волосся. Тепер для створення стильної укладання вранці досить провести всього пару хвилин перед дзеркалом.

Що спробувати замість гелю для вкладання волосся?

Набридло постійно вкладати волосся гелем і Ви вирішили спробувати щось нове? Чому б не вибрати такий засіб, як глина для волосся.

Це новинка для ринку засобів по догляду. Цей засіб з’явився відносно недавно, але вже знайшов величезну кількість стильних поціновувачів.

Вся глина для волосся має один загальний інгредієнт – бентоніт. Він утворюється в результаті переробки вулканічного попелу. Такий компонент є повністю натуральним, що робить його безпечним для волосся.

За допомогою глини чоловічі стрижки легко отримають необхідний об’єм. Наприклад, глина стане корисною, якщо потрібно відокремити якесь пасмо від іншого волосся. На вибір можна взяти глину будь-якої структури.

Цей засіб легко змивається, що також можна віднести до плюсів даного продукту. Перукарі і стилісти в один голос стверджують, що використання глини є корисним для шкіри голови. До того ж глина:

  • Прибирає бруд.
  • Містить безліч мінералів.
  • Має цілющі властивості.

Звичайно, мінуси у цього продукту також є. Наприклад, глина не підходить для укладання волосся феном. Також для більш складних типів укладок також не рекомендується використовувати глину.

Помада для волосся надійний і якісний засіб для вкладання

Якщо глина це щось нове і незвичайне, то помада для волосся – старий та перевірений засіб. Це свого роду динозавр в сфері вкладання.

Якщо трохи пошукати, то можна знайти виробників, чия історія починається приблизно століття тому. За весь час помада ставала і найпопулярнішим продуктом, і періодами практично пропадала з ринку.

Але як то кажуть: «мода циклічна» і часто популярним стає те, що було давно забуте. Тому недавно помада для волосся отримала друге дихання і нове життя. Ще вчора забуті товари сьогодні стали лідерами продажів.

Помада – досить міцний засіб. Її використання дозволяє надати волоссю практично будь-якої форми і укладки. Однак, це і є її основним мінусом – важке змивання. Необхідно використовувати особливі шампуні, які, на щастя, не так важко знайти.

Також помада додає волоссю блиск, який безпосередньо залежить від кількості використаного засобу. В цілому помада дуже надійний і універсальний засіб.

Якщо Ви підбираєте місце, де продається глина, гель, помада або пудра для волосся за доступною ціною, придивіться до сайту Barbercompany. Тут і доступні ціни, і висока якість продуктів. Якщо будуть сумніви або невпевненість у виборі, то завжди можна прочитати відгуки покупців.

*На правах реклами