Багато людей вважають за краще починати день з чашки кави, приготовленої в капсульній кавомашині. Однак такий варіант може мати негативні наслідки для здоров’я.

Команда дослідників в області харчування з Університету Коннектикуту зараз вивчає вплив на здоров’я вживання кави, звареної в капсульних машинах. Згідно з опублікованою інформацією, такий напій може містити “естрогенні хімічні речовини”, перенесені з пластикових капсул.

В інтерв’ю Eat This, Not That! провідний дослідник Ок Чун пояснила, що в цілому ці “естрогенні хімічні речовини” можуть потенційно порушити роботу ендокринної (гормональної) системи організму.

За словами фахівчині, небезпечні речовини можуть виділятися з пластика в процесі заварювання при високій температурі і тиску, що в підсумку призводить до хімічного забруднення кавового порошку.

При цьому Чун також вважає, що бити тривогу ще рано, так як дослідження триває, і остаточних результатів немає. “У наші дні ми піддаємося впливу цих хімікатів звідусіль”, – зазначила вона, маючи на увазі одноразові стаканчики і посуд.