Спеціаліст з реконструктивної та естетичної стоматології та імплантології, засновник клініки Studio 32 Дмитро Смирнов розповів про вплив алкоголю на зуби. Він вважає, що надмірне вживання міцних напоїв в новорічні свята може мати негативні наслідки.

За словами Смирнова, яснам, зубам і кістковій тканині необхідне хороше кровопостачання. Алкоголь, в свою чергу, порушує провідність судин і мікрокапілярів.

Лікар пояснив, що регулярне вживання спиртного швидше зношує всю зубощелепну систему людини і призводить органи порожнини рота до передчасного старіння, повідомляє радіо Sputnik.

Спеціаліст рекомендує не зловживати алкоголем в свята і заздалегідь подбати про те, щоб у вихідні не довелося відвідувати лікаря в терміновому порядку.

Читайте також:  Як подолати тривожність: названий простий, але ефективний метод контролю своїх думок

Смирнов також зазначив, що до стоматолога краще ходити на огляд, ніж на лікування. Людям, які давно не відвідували зубного лікаря, експерт порекомендував знайти на цей час, незважаючи на всі обмежувальні заходи у зв’язку з епідеміологічною обстановкою.

Смирнов підкреслив, що якщо зуб заболить в новорічні канікули, коли більшість медичних установ закрито, то екстрено знайти працюючу стоматологію буде складно.