Найстарший житель Австралії Декстер Крюгер заявив, що регулярне вживання в їжу курячих мізків дозволило йому дожити до 111 років. Він також закликав для збільшення тривалості життя не переїдати і дотримуватися здорової дієти.

“Я завжди жив на природі і їв в основному те, що вирощував в саду або на фермі”, – заявив Крюгер. Довгожитель додав, що ніколи не пив і не курив, а кожен новий день починав з фізичних вправ.

Син Крюгера, якому зараз 74 роки, розповів в інтерв’ю ABC, що його батько провів все життя в сільській місцевості. У різний час він працював скотарем і ветеринарним лікарем.

Читайте також:  Лікар попередила про щоденні звички, які псують зір

Раніше директор Інституту довголіття Університету Південної Каліфорнії, доктор Вальтер Лонго провів дослідження, в рамках якого опитав людей, вік яких переступив за позначку 100 років. За словами Лонго, у всіх є одна загальна, характерна звичка – кожен день робити будь-які фізичні навантаження, зокрема, – ходити.

Вчений прийшов до висновку, що не важливо, який вид навантажень виконується. Головне вибрати той, який подобається і ефективно може вписатися в розпорядок дня.