ГоловнаНовини Здоров'яПро які хвороби говорять брови і вії, які випадають

Про які хвороби говорять брови і вії, які випадають

За станом брів і вій можна запідозрити проблеми зі здоров’ям, відзначають медики.

вправа на поліпшення тонусу обличчя

Так, дуже густі брови у чоловіків говорять про хороший гормональний фон. Однак такі ж брови у жінок, навпаки, можуть свідчити про недостатність функції статевих залоз.

Якщо брови раптом почали випадати, особливо їх кінчики, причина може бути в нестачі гормонів щитовидної залози, так що краще не тягнути і записатися до ендокринолога.

Випадання брів може початися через дефіцит колагену і вітаміну D. Занадто тонка лінія спостерігається при дефіциті заліза в організмі.

Брови можуть випадати через екзему, псоріаз, дерматит або грибкові інфекції. Сильний стрес, травма, яка привела до шраму на брови, або надмірне вищипування теж можуть стати причиною недуги. За словами трихологів, коли ви вищипуєте брови занадто часто, то пошкоджуєте фолікул, і іноді це незворотно, особливо з віком.

Читайте також:  Вчені заявили про прорив в лікуванні цукрового діабету

Ламкі і тонкі вії говорять про знижений імунітет. Це може відбуватися через неправильне харчування або шкідливих звичок.

Додаткові ознаки, на які треба звернути увагу: випадання волосся на будь-яких ділянках тіла, поява ранньої сивини в бровах і так далі. У жінок така патологія зустрічається частіше, ніж у чоловіків.

Якщо вії буквально сипляться, це може бути гіпотиреоз, демодекоз, блефарит.

Точний діагноз може встановити тільки лікар. У будь-якому випадку спочатку потрібно здати аналізи, щоб зрозуміти, чого в організмі не вистачає.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News