Відчуття поколювання, набряклість або тремтіння в руках – явища, що можуть бути наслідком надмірних навантажень, монотонної роботи. Однак в разі частого прояви таких симптомів, варто приділити увагу стану організму. Розберемося разом, що можуть означати ті чи інші явища і чи не час звернутися до лікаря.

Симптоми, причини і наслідки

Отже, якщо:

Болить великий або вказівний палець, то це ознака синдрому зап’ястного каналу. Це означає, що набряк в зап’ясті віджимає нервові закінчення. Таке явище властиве людям, які постійно працюють за комп’ютером, піаністам і т.п.

Довго гояться рани, то можна говорити про наявність діабету. Якщо до такого явища приєднується спрага, голод, оніміння, то все не дуже добре. Краще звернутися за допомогою до фахівця і перевірити вміст цукру в крові.

Читайте також:  Ключ до довголіття виявили у популярній заготівлі на зиму

Пальці змінили колір при супроводі сверблячкою, болями, онімінням, то рекомендується не зволікати і пройти обстеження. Причиною такого явища можуть бути хвороби хребта, серця і судин. Також це може бути наслідок шкірних захворювань.

Кисті рук і долоні часто та рясно потіють, причина може критися не тільки в хвилюванні або жаркій погоді. Якщо зовнішні чинники ні при чому, то це, швидше за все, долонний гіпергідроз. Бігом до лікаря;

Нігті характеризуються надмірною ламкістю, то причиною тому можуть бути миючі засоби, побутова хімія і т.п. Застосовуйте гумові рукавички при митті посуду. Якщо справа не в цьому, то, швидше за все, порушена функціональність щитовидної залози.

Читайте також:  Найгірші харчові звички назвали дієтологи

Пальці тремтять, це може бути наслідком надмірних фізичних навантажень. Також причина може критися в переляку або напрузі. Однак безпричинна тряска кінцівок може свідчити про брак вітамінів групи «В».

Руки часто набрякають, то причиною цього може бути надмірний вміст солі в організмі. Зазвичай, такі набряки швидко проходять. Але якщо вони носять затяжний характер і часто повторюються, то слід звернутися до лікаря.

Бережіть себе і своє здоров’я. Приділяйте увагу самим незначним і нешкідливим, здавалося б, симптомів. Ваше тіло часто дає сигнали про неполадки і збої в роботі організму, важливо правильно і вчасно сприймати їх!

Читайте також:  Дієтолог визначилася з найбільш шкідливими стравами з картоплі

Джерело: HeadInsider

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News