Група американських фахівців на чолі з Влацкоєм Лейком прийшла до висновку про те, що дверцята холодильника – аж ніяк не найкраще місце для зберігання яєць, про це повідомили Nation News. На думку вчених, такий спосіб зберігання може прискорити псування продукту.

Експерти розповіли про те, що дверцята холодильника, як вони вже змогли переконатися під час експериментів, – це місце, в якому не буває стабільно низької температури, що необхідно для збереження продукту. Людина протягом дня дуже часто відкриває і закриває холодильник, що може стати причиною коливань температури в зоні дверцята. В результаті, за словами дослідників “в яйцях передчасно починається процес гниття”.

Вміст яєць на дверцятах сприяє зростанню бактерій. Яйця в цьому плані небезпечні як джерело сальмонел. Яйця можуть містити ці бактерії зовні, якщо вони потрапили на шкаралупу, і всередині, якщо курка була заражена і сальмонели проникли в яйце ще до утворення шкаралупи.

Від того, як яйця зберігалися і готувалися, залежить ризик заразитися. У холодильнику сальмонели не гинуть, але і не розмножуються. Фахівці висловилися про те, що доцільне всього зберігати яйця на полиці холодильника, краще біля задньої стінки. У Росспоживнагляді вважають правильним вже куплені яйця помити і помістити в холодильник – це захистить від можливого розповсюдження сальмонел з поверхні шкаралупи по всьому холодильнику.

Як перевірити свіжість яєць? Помістіть куряче яйце в ємність з водою. Якщо лягло на дно в горизонтальному положенні – значить, свіже; якщо встало вертикально-термін придатності під кінець; якщо спливло-зіпсовано.

У травні китайські вчені виявили, що вживання одного яйця в день на 26% знижує ризик геморагічного інсульту, на 18% – ризик передчасної смерті.

Раніше ми писали про те, чому курячі яйця обов’язково повинні бути присутніми в раціоні харчування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ФАКТІВ ПРО КУРЯЧІ ЯЙЦЯ, ЯКІ ВИ НЕ ЗНАЛИ

СКІЛЬКИ МОЖНА ЇСТИ ЯЄЦЬ?