Про те, який продукт слід регулярно вживати людям з підвищеним артеріальним тиском, розповіли співробітники Американської асоціації дієтологів.

Фахівці із США порекомендували спосіб підтримувати гарне самопочуття при наявності проблем з тиском, який вони самі оцінили як ефективний і недорогий. Згідно з їх висновками, при гіпертонії дуже корисно регулярне вживання квасолі.

Цей вид бобових містить багато харчових волокон (20% від маси), які, за словами дослідників, сприяють активному виведенню з кишечника жовчних солей і холестерину.

«Показник холестерину в організмі людини поліпшується на 10%, якщо протягом трьох тижнів з’їдати щодня по 120 г квасолі», – конкретизували наукові фахівці.

Саме завдяки своїй здатності активувати процес очищення судин від холестеринових відкладень квасоля і допомагає покращувати стан людей з підвищеним артеріальним тиском.

Крім цього, вчені назвали вживання квасолі «суперпрофілактикою» проблеми з випорожненням кишечника. Квасолеві волокна сприяють запобіганню росту пухлин прямої і товстої кишки, зауважили експерти.

Джерело: МедікФорум