Багато хто знає, що тамувати голод в ресторанах швидкого харчування – не найкраща ідея. Однак іншим важливим пунктом при голоді є похід в супермаркет. Згідно з дослідженнями, люди схильні купувати менш здорову їжу на порожній шлунок.

Крім того, не потрібно вплутуватися в сварки при такому стані. Справа в тому, що під час голоду в організмі сильно знижується рівень глюкози, через що людина стає дратівливіше. Про це йдеться в статті, опублікованій в науковому журналі Pharmacology. Тому вчені закликають не приймати в такому стані ніяких важливих рішень.

Бізнес та інвестиції

Інвестиційна діяльність – дуже відповідальна робота, крім того, вона сповнена стресів. На тлі вироблення” гормону голоду ” греліну люди роблять менш обдумані вчинки. У дослідженні ендокринологічного суспільства відзначається, що цей гормон провокує поведінку, при якому хочеться отримати винагороду в короткий термін. Так, досліди показали, що голодні інвестори здійснювали угоди на $20, хоча могли в той день заробити всі $80.

Читайте також:  Три напої, які призводять до плям на зубах

Кава

“Ранок починається з кави” – ця фраза відома всім. Незважаючи на підбадьорливі властивості кофеїну, чашка міцного напою на голодний шлунок здатна завдати шкоди здоров’ю. Справа в тому, що кава провокує підвищене вироблення шлункової кислоти, а відсутність їжі не дає їй вбратися. В результаті травмується слизова, що може спричинити за собою печію або навіть розлад шлунка. Крім того, кава на голодний шлунок викликає нервозність, роздратованість і тахікардію, передає Eat This.

Шопінг

Уникати при голоді варто не тільки ресторанів і супермаркетів, а й магазинів одягу. У такому стані мозку складно зосередитися і прийняти раціональний вибір, що призводить до імпульсивних покупок.

Читайте також:  Дефіцит вітаміну B12: найперші ознаки стану

Згідно з дослідженням 2015 року голодні покупці витрачали на 64% більше грошей на покупки, ніж люди з повними шлунками.

Жувальна гумка

Часом жувальну гумку використовують як засіб для втамування голоду. Однак її жування може принести більше шкоди, ніж користі. Обманюючи організм, жування гумки провокує вироблення шлункової кислоти, що збільшує ризик виразок.

Голодний сон

Ті, що худнуть знають, що вечеря перед сном небезпечний для фігури. Але спати голодним теж не найкраще рішення. Бажання їсти не дасть нормально заснути, а сам сон буде чуйним. В результаті пробудження буде неприємним і супроводжуватися відчуттям недосипу і млявості.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News