Фахівці склали «чорний список» продуктів, від вживання яких вони настійно радять відмовлятися, якщо запланований секс.

Зокрема, наукові експерти рекомендують не вживати в їжу боби і капусту, включаючи навіть таку корисну як броколі. Справа в тому, що в процесі їх засвоєння організм використовує бактерії, що вивільняють метан, що призводить до здуття живота і пов’язаного з цим відчуттям дискомфорту. Сексуальний запал при цьому може повністю зникнути.

До речі, з цієї ж причини не варто жувати жуйку перед інтимною близькістю – вона також допомагає повітрю накопичуватися в животі, викликаючи здуття. Особливо підступна м’ятна жуйка – ментол знижує рівень тестостерону.

Крім того, небезпечна в цьому випадку їжа з високим глікемічним індексом – дуже солодка і крохмалиста. Наприклад, улюблена багатьма картопля фрі. Подібна їжа підвищує рівень глюкози в крові і, як наслідок, концентрацію інсуліну. Людина при цьому спочатку відчуває приплив енергії, а потім різкий спад тонусу і сильне бажання прилягти й заснути.

Енергетичні напої і газована вода теж в «чорному списку». За словами експертів, у складі таких напоїв нерідко міститься хінін (підсилювач смаку). Це речовина відомо властивість різко знижувати сексуальне бажання.

Одним з кращих і дуже простих способів підвищити лібідо є сонячні ванни. Вчені встановили, що сонячні промені є ефективним стимулятором виробництва гормонів, що підсилюють сексуальність.

Джерело: МедікФорум