ГоловнаНовини Здоров'яНазвано продукти, які не можна їсти перед сексом

Названо продукти, які не можна їсти перед сексом

Фахівці склали «чорний список» продуктів, від вживання яких вони настійно радять відмовлятися, якщо запланований секс.

бобові

Зокрема, наукові експерти рекомендують не вживати в їжу боби і капусту, включаючи навіть таку корисну як броколі. Справа в тому, що в процесі їх засвоєння організм використовує бактерії, що вивільняють метан, що призводить до здуття живота і пов’язаного з цим відчуттям дискомфорту. Сексуальний запал при цьому може повністю зникнути.

До речі, з цієї ж причини не варто жувати жуйку перед інтимною близькістю – вона також допомагає повітрю накопичуватися в животі, викликаючи здуття. Особливо підступна м’ятна жуйка – ментол знижує рівень тестостерону.

Крім того, небезпечна в цьому випадку їжа з високим глікемічним індексом – дуже солодка і крохмалиста. Наприклад, улюблена багатьма картопля фрі. Подібна їжа підвищує рівень глюкози в крові і, як наслідок, концентрацію інсуліну. Людина при цьому спочатку відчуває приплив енергії, а потім різкий спад тонусу і сильне бажання прилягти й заснути.

Читайте ще:  6 хвороб очей, які провокує сонце

Енергетичні напої і газована вода теж в «чорному списку». За словами експертів, у складі таких напоїв нерідко міститься хінін (підсилювач смаку). Це речовина відомо властивість різко знижувати сексуальне бажання.

Одним з кращих і дуже простих способів підвищити лібідо є сонячні ванни. Вчені встановили, що сонячні промені є ефективним стимулятором виробництва гормонів, що підсилюють сексуальність.

Джерело: МедікФорум