ГоловнаНовини Здоров'яПродукти, які підходять для боротьби зі стресом

Продукти, які підходять для боротьби зі стресом

Вчені розповіли про продукти харчування, вживання яких робить благотворний вплив на здоров’я нервової системи. Регулярне включення таких продуктів в раціон поліпшує адаптацію організму до стресу і дозволяє зберегти здорову психіку в складних обставинах.

Ківі

Одним з кращих продуктів, які зменшують вплив стресу, є червона риба, наприклад, сьомга. Позитивна дія цього продукту пов’язана з дією ненасичених жирних кислот, що містяться в його складі.

Такий овоч як окра (бамія) відрізняється підвищеним вмістом вітамінів групи B. Наукові дослідження показали, що вживання окри активізує вироблення нейромедіатора дофаміну. Коли дофамін вивільняється в центрах системи винагороди головного мозку, ми відчуваємо радість, насолоду і розслаблення.

Вкрай корисною для захисту від стресу є їжа, що містить складні вуглеводи – ці компоненти стимулюють вироблення серотоніну, зменшує рівень гормонів стресу в організмі. Складних вуглеводів багато в грубих крупах (перловка, овес), бобових, коренеплодах.

Читайте ще:  Медики назвали кращі продукти для тих, що худнуть

Ківі (а також ананаси, сливи) містять амінокислоту триптофан, яка при попаданні в організм сприяє збільшенню серотоніну. Шпинат, кешью і шоколад (какао) постачають наше тіло магнієм – його висока концентрація в крові ефективно приглушує чутливість стресових рецепторів.

Раніше ми писали про те, які поєднання продуктів особливо корисні для зміцнення здоров’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НЕСУМІСНІ ПРОДУКТИ, ЯКІ КРАЩЕ НЕ ЗМІШУВАТИ ОДИН З ОДНИМ

ЯКІ ПРОДУКТИ КОРИСНІ ДЛЯ ПЕЧІНКИ

ПРОДУКТИ, ЯКІ НЕ МОЖНА ЇСТИ НАТЩЕСЕРЦЕ