В результаті нового дослідження вченими були виявлені продукти, які корисно їсти перед сном, в тому числі і для збереження стрункості. Фахівці відзначили, що сон на порожній шлунок шкідливий – прокинувшись вранці голодним, майже кожен з нас ризикує накинутися на їжу і в результаті з’їсти більше калорій, ніж потрібно.

Отже, ідеальним був експертами варіант такого перекусу на ніч, який не стане обтяжувати травлення і буде містити в собі білки і трохи складних вуглеводів.

«Наприклад, місо-суп або будь-яка паста з соєвих бобів практично повністю білкове блюдо, яке буде повільно засвоюватися і тому голод не стане відчуватися тривалий час. Ще більше знизити калорійність вечері можуть тофу, креветки або редька. Енергетичні витрати організму на їх перетравлення перевищують калорійну цінність, тому людина худне уві сні», – розповіли автори дослідження.

Крім того для активного спалювання жиру в нічний час експерти порадили їсти ввечері курячі яйця з листям салату або іншими овочами. Також корисними у вечірній час учені вважають такі продукти, як нежирні йогурти, кефір, сир, огірки, кабачки, капусту. На їх думку, їсти вищеперелічені продукти допустимо в будь-який час доби, ні одна жирова клітина завдяки їм не додасться.

Джерело: МедікФорум