Дієтологи стверджують, що яйця насичені омега-3 жирними кислотами, що знижують холестерин. Омега-3 жирні кислоти – це хімічна субстанція, що бере участь в утворенні мієлінових оболонок нервів, які допомагають рухатися по них нервовим імпульсам.

Самі необхідні організму жирні кислоти містяться в червоній рибі.

Буряк.

Цей коренеплід містить вітаміни С, фолієву кислоту, клітковину, антиоксиданти, які борються з раком. Однак у буряках багато оксалатів, солей щавлевої кислоти. Надмірне споживання буряка може призвести до розвитку сечокам’яної хвороби нирок.

Вінегрет.

Прийнято вважати, що даний овочевий салат підходить тим, хто сидить на дієті. Однак саме в ньому, як не дивно, мало вітамінів, до того ж він збуджує апетит. У процесі варіння в овочах руйнуються грубі волокна і вітаміни. І чим м’якше стають овочі після варіння, тим менше корисних речовин у них залишається.

Хліб і злаки.

Існує поширений міф, що чим більше злаків в хлібі, тим він корисніший. Однак корисність обчислюється не кількістю злаків у складі булки, а тим, як змололи те зерно, з якого її пекли. Найкорисніший хліб з борошна грубого помелу або з цільнозернового борошна.

Морква.

У цьому овочі багато клітковини і бета-каротину, тому прийнято вважати, що його можна використовувати і для лікування закрепів, і для поліпшення зору. Свіжий продукт містить всього 30 кілокалорій на 100 грамів, але при варінні клітковина моркви розпадається на прості цукри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ТРИ МІФИ ПРО ДІЄТИ

ТОП-7 ШКІДЛИВИХ ДІЄТИЧНИХ МІФІВ

ВІТАМІНИ ДЛЯ СХУДНЕННЯ