Католицьке Різдво знаменитість зустріла у Французькій Полінезії. Правда, її екзотичні канікули не задалися із самого початку – голлівудську зірку вкусив комар, який виявився переносником вірусу чикунгунья. Це захворювання, як і лихоманка Ебола, в даний час не піддається лікуванню.
 

Практично відразу після прибуття на курорт Ліндсі Лохан відчула різке нездужання. Актрисі довелося звернутися до лікаря, який поставив їй невтішний діагноз.

Вірус чикунгунья здатний викликати летальний результат. У групі ризику знаходяться ті, чий імунітет ослаблений – як правило, це літні люди та діти. Проте організм Лохан міцним теж назвати не можна, адже «рудоволоса бестія» регулярно вживає алкоголь і тільки недавно зав’язала з наркотиками.

Читайте також:  Лікарі пояснили, як розпізнати тепловий удар

Напади лихоманки, сильний біль у м’язах і суглобах, нудота, слабкість, занепад сил – все це характерні симптоми захворювання. За інформацією ЗМІ, вірус чикунгунья «підхопили» вже більше 1000 туристів, які відпочивали в країнах Карибського регіону. Подальша доля хворих представникам преси невідома.

Що ж стосується Ліднсі Лохан, то вона не збирається переривати свою відпустку і повертатися додому. Знаменитість сподівається, що її імунітет справиться з цим захворюванням, а своїм передплатникам нагадує про необхідність завжди використовувати репеленти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КІЛЬКІСТЬ ЗАГИБЛИХ ВІД ВІРУСУ ЕБОЛА НАБЛИЗИЛАСЯ МАЙЖЕ ДО 5500 ОСІБ

У САЛОНАХ ЛІТАКІВ ХОВАЮТЬСЯ НЕБЕЗПЕЧНІ ІНФЕКЦІЇ

Читайте також:  Що відбувається з тілом, коли випивається надто мало води

ЧИ МОЖНА ЗАРАЗИТИСЯ ГЕПАТИТОМ ВІД КОМАРІВ?