Ці твердження вбиваються в нас роками , але на перевірці вони виявляються не більш ніж міфами , що не мають відношення до дійсності. А подібні міфи бувають шкідливими для нашого здоров’я.

1 . Не можна приймати їжу після 18.00 ( 19.00 , 20.00 і т.д в різних версіях)

Не існує ніякого універсального часу , після якого людина повинна перестати їсти . У багатьох країнах практикується пізня вечеря , але населення там зовсім не страждає від ожиріння. Важливо правильно і акуратно гасити голодні спазми , а зовсім не слідувати якимось дивним графіком.
 
2 . Вуглеводи роблять нас товстими

Тільки якщо лікарі не виключили з вашого раціону вуглеводи за медичними показниками , обов’язково вживайте їх містячі продукти , адже вони абсолютно необхідні для здорового харчування. Наприклад , мозку потрібно для нормальної роботи 130 г вуглеводів на день. Вони потрібні для вироблення серотоніну , вуглеводи також дають нам енергію для занять спортом.
 
3 . Дієта печерної людини ідеальна, адже ми всі колись були печерними людьми

Абсолютно маячне припущення . Коли останній раз ви гналися за своїм стейком з цибулею і стрілами , перш ніж з’їсти його ? У дієту печерної людини не входять зерна , молочні продукти , боби , сіль і цукор. Багато із них потрібні організму , щоб захищати його від різного роду хвороб.
 
4 . Можна харчуватися по групі крові

Ніяких наукових доказів користі дієти по групі крові не існує. Ще один маркетинговий прийом для продавців різних програм схуднення.
 
5 . Сокова дієта корисна , а очищення необхідно

Печінка і нирки проводять детоксикацію нашого організму. Саме вони і видаляють звідти всі небажані продукти і токсини. Харчуватися одними соками не можна – в них немає білків , жирів , волокон і жирних кислот , які абсолютно необхідні для збалансованого здорового харчування. Якщо ваш організм не буде отримувати білки з їжею , то він почне ” пожирати ” м’язову масу.
 
6 . Вживання жиру робить нас жирними

А ще ” від оцту журіють “, від ” здоби добріють ” а ” від гірчиці засмучуються ” … Не слід вірити всім цим антинауковим твердженнями . Жири , білки і вуглеводи – абсолютно необхідна частина раціону. Виключення якої-небудь групи продуктів з дієти небезпечно для здоров’я! У самій здоровій і корисній середземноморській дієті значний вміст жирів.
 
7 . Глютен шкідливий

Якщо ви будете налягати на безглютенове харчування , яке переважно складається з овочів і фруктів , то це навряд чи заподіє шкоду здоров’ю. Хоча при такій дієті виключаються зернові продукти , які теж не заподіють шкоди вашому здоров’ю , якщо тільки ви не страждаєте целіакією . Тільки для жертв цієї хвороби безглютеновая дієта виправдана.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ТОП-10 ШКІДЛИВИХ ПРОДУКТІВ ДЛЯ СНІДАНКУ

ТОП-10 ЗДОРОВИХ ПРОДУКТІВ, ЩО РУЙНУЮТЬ ДІЄТУ