ГоловнаНовини Здоров'яПродукти, від яких потрібно відмовитися після 30 років

Продукти, від яких потрібно відмовитися після 30 років

Рейтинг найшкідливіших продуктів для тих, хто вже відзначив своє тридцятиріччя, очолив цукор. Як відзначають дієтологи, він провокує запальні процеси, погіршує еластичність шкіри і консервує вироблення колагену.

Цукор

За словами дієтолога, доктора медичних наук Михайла Гінзбурга, всі види цукру досить токсичні, особливо для жирової тканини.

– Як наслідок надмірного вживання розвивається хронічне запалення жирової тканини, що призводить до всіх вікових хвороб на зразок артеріальної гіпертонії, атеросклерозу і цукрового діабету, — зазначив він.

Все, що містить трансжири (фастфуд і закуски) теж має бути виключено з раціону. Після тридцяти років організм все це не переробляє, так що зайва вага і старіюча шкіра забезпечені.

Читайте також:  Кращі продукти харчування проти стресу під час пандемії

– Трансжири дуже потужно стимулюють процес розвитку атеросклерозу, причому навіть більше, ніж так звані насичені жирні кислоти, – підкреслив Гінзбург.

Ковбасні вироби, що містять консерванти, підсилювачі смаку і стабілізатори, теж доведеться забути. А ще краще відмовитися від виробів з білого борошна, що підвищують рівень глюкози в крові. Це може привести до ожиріння і цукрового діабету.

Що стосується рослинних олій типу соняшникової, кукурудзяної, соєвої, багатих Омега-6 жирними кислотами, то їх повинно бути значно менше, ніж оливкової та лляної олій, багатих Омега-3.

Раніше Гінзбург розповів, які продукти допоможуть знизити високий рівень холестерину в крові. За словами експерта, цибуля і часник при регулярному вживанні захищають стінки судин від наростання бляшок. А щоб знизити холестерин, потрібно їсти сушені яблука.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News