Європейські вчені визначили шість продуктів, що підвищують ризик раку грудей. У названому сегменті продовольства фахівці назвали в тому числі смажені і солодкі страви, а також фастфуд.

Зловживання спиртними напоями підвищує рівень гормону естрогену та інших речовин, що впливають на розвиток раку грудей на гормональному рівні. Алкоголь пошкоджує ДНК в клітинних структурах, що підвищує ризик онкологічного захворювання. Вчені не рекомендують захоплюватися фастфудом, так як велика кількість гамбургерів і картоплі фрі може привести до збільшення ваги. Подальше ожиріння вважають фактором ризику раку грудей, до того ж жирна їжа провокує хвороби серця і викликає цукровий діабет.

Не рекомендується вживати смажені страви: м’ясо або картоплю. Подібну їжу слід вважати важливим фактором ризику пухлин молочних залоз у жінок. Глибоко просмажене червоне м’ясо викликає підвищений ризик раку грудей, то ж відноситься до бекону, сардельок і сосисок. Не рекомендується часто вживати шинку і копчену ковбасу.

Пересолоджені продукти призводять до збільшення ваги, можливі пухлини, включаючи рак грудей. Слід уникати газованих напоїв і фабричних соків, цукерок та інших солодощів. Потрібно відмовитися від їжі з рафінованими вуглеводами. Йдеться про білий хліб і солодку здобу, необхідно включити в раціон хліб з цільного зерна, фрукти і овочі.