З віком наслідки нашого способу життя все більше відбиваються на здоров’ї. Тому важливо коригувати не тільки звички, але і раціон.

Дотримуватися правил здорового харчування добре в будь-якому віці. Але, якщо молоді можуть дозволити собі об’їдатися фастфудом і при цьому добре себе почувати, то після 50 багатьом доводиться зіткнутися з фактом, що харчуватися чим попало більше неможливо. Які саме продукти варто виключити, щоб відчувати себе добре і не поправлятися?

Перш за все, варто максимально скоротити вживання алкоголю. Ми не будемо повторювати відомі істини про шкоду надмірного вживання спиртного. Справа в тому, що до 50 років організм вже накопичує певний багаж різних проблем, які алкоголь може серйозно погіршити. Особливо варто бути обережними людям з підвищеним тиском і будь-якими хронічними захворюваннями. Також не варто зловживати кавою і солодкими напоями.

Читайте також:  Названо найкращі та найгірші продукти для здоров'я

Відмовтеся від магазинних напівфабрикатів і готових м’ясних продуктів. Вони містять багато солі, жирів і консервантів, а ось користі від таких продуктів зовсім мало. Велика кількість в раціоні продуктів промислової переробки веде до збільшення ризику атеросклерозу, гіпертонії, хвороб шлунково-кишкового тракту та інших проблем зі здоров’ям.

Бажано скоротити вживання солодкої випічки і інших популярних десертів, в складі яких є цукор, борошно і маргарин. Всі ці інгредієнти не дуже гарні і самі по собі, а в поєднанні перетворюються на справжню загрозу здоров’ю. Підвищується ризик розвитку цукрового діабету, хвороб серця і судин, онкології та деменції.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News