ГоловнаНовини Здоров'яПродукти, які містять найбільше антиоксидантів

Продукти, які містять найбільше антиоксидантів

За допомогою харчування можна знизити вплив шкідливих факторів і зміцнити здоров’я.

Чорнослив

Вільні радикали утворюються в процесі перетравлення їжі і під впливом негативних факторів: брудне повітря, тютюновий дим, ультрафіолетове випромінювання. У великій кількості ці частинки викликають в клітинах окислювальний процес, що провокує такі захворювання як рак, інсульт та інші.

Крім цього з великою кількістю вільних радикалів пов’язаний процес передчасного старіння. Боротися з ними можна за допомогою антиоксидантів, які захищають організм від перекисного окислення ліпідів під дією вільних радикалів і від канцерогенів. Тому так важливо вживати в їжу продукти багаті антиоксидантами.

Наприклад, чорнослив. Рівень антиоксидантів в цьому продукті дуже високий. Крім цього він здатний очистити ваш організм і нормалізувати обмінні процеси. Регулярне вживання чорносливу, близько 30-50 грам в день, дозволить вам відчувати себе краще і менше хворіти.

Читайте також:  Захистити зуби від карієсу допоможе кисломолочний продукт

В достатку антиоксидантів міститься в какао. Причому багато з них є флавоноїдами. Саме вони уповільнюють процес старіння і дозволяють виглядати свіжо.

Однак лідером за антиоксидантами серед напоїв залишається білий чай. Він містить велику кількість вітамінів групи А, В, С, Е, Р, а також ефірні масла, які допоможуть зміцнити і омолодити ваш організм. Багатий антиоксидантами і зелений чай, але білому він все ж трохи програє.

Експерти також радять їсти апельсини, лимони, солодкий перець, ківі, додавати в їжу рослинні масла, насіння, шпинат, броколі, цибулю, горіхи. У всіх цих продуктах велика кількість антиоксидантів.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News