В запальних процесах тканин і органів найчастіше винні бактерії, стреси і шкідливі звички. Перемогти їх допомагають звичайні продукти.

На першому місці в списку їстівних протизапальних засобів знаходиться імбир. Корінь цієї рослини навіть допомагає в профілактиці раку. Тому важливо робити з нього напої і регулярно їх вживати.

Лише ненабагато відстає по своїй силі від імбиру приправа куркума. Цей рудий запашний порошок вважається природним ібупрофеном.

Трійку лідерів замикає кокосова олія. Вона багата лауриновою кислотою, яка володіє високими цілющими якостями. Трохи менше цієї речовини в шкаралупках і перегородках волоських горіхів. Тому варення з молодих плодів просто зобов’язане бути в холодильнику у людини, яка піклується про власне здоров’я.

Природним протизапальним засобом також можна вважати морську рибу, особливо лососеві. Крім того, на обідньому столі, як радять лікарі, обов’язково частіше повинні з’являтися різні види капусти і буряк. Їх ефективність доведена навіть в лікуванні хронічних захворювань.