Вчені з Університетського коледжу Лондона прийшли до висновку про те, що спосіб запобігати розвиток серйозних захворювань доступний майже всім дорослим людям. Вони пропонують для цього добре висипатися, підтримувати фізичну активність і не цуратися келиху вина за вечерею.

«Хороший сон, келих вина і регулярні фізичні вправи дозволять уникнути розвитку серйозних захворювань, в тому числі невиліковних хвороб мозку, таких як хвороба Альцгеймера», – представили свою рекомендацію наукові фахівці.

На користь справедливості їх думки свідчать результати дослідження мозкової рідини мишей. Вчені, які проводили його відзначили, що повноцінний сон є відмінним засобом «перезавантажити» мозок і нервову систему, а також гармонізувати обмінні процеси.

Читайте також:  Чи допомагає насправді сода при печії: думка лікаря

Що стосується алкоголю, то в ході експерименту вчені могли спостерігати за тим, що прийом невеликих його доз протягом місяця прискорив у мишей процес очищення організму від токсинів на 30-40%. В цілому поєднання певної кількості алкоголю, достатнього сну і рухової активності дозволяло оптимізувати процеси самоочищення в лімфатичній системі і нормалізувати стан організму в цілому, констатували автори проекту.