У нашій статті ми поговоримо про нерегулярні місячні. Коли вони затримуються, у вашому розпорядженні виявляється кілька додаткових днів свободи, і з однієї сторони це добре. Але в такому випадку ви не знаєте, коли вони почнуться в наступний раз. Це пригнічує. Але існують деякі домашні засоби, які можуть полегшити вам життя!

Не так все просто, коли справа стосується менструацій. Рясні, нерегулярні, болючі — і цей перелік можна продовжити. Найкраще, що ви можете зробити, коли помічаєте непорядки в місячних, так це відвідати лікаря. Але існують деякі домашні засоби, які можуть полегшити вам життя. Ми зробили підбірку з 8 простих рекомендацій, дотримуючись яких, ви можете спробувати нормалізувати ваш менструальний цикл.

№ 1. Біла їжа

Виявляється, біла їжа, яка призводить до ожиріння, також є причиною нерегулярності місячних. Спробуйте зменшити у своєму раціоні кількість продуктів білого кольору: рису, цукру, хліба, макаронних виробів та інших їм подібних, і подивіться на результати.

№ 2. Омега-3 ненасичені жирні кислоти

Омега-3 ненасичені жирні кислоти корисні з багатьох причин. Коли в організмі виникає їх дефіцит, це проявляється по-різному. Нерегулярна менструація – один з можливих варіантів. Тому включайте в свій щоденний раціон продукти, багаті омега-3 ненасиченими жирними кислотами.

№ 3. Зелений чай

Зелений чай прискорює метаболізм і підтримує вашу активність.

№ 4. Чорний шоколад

Помірне вживання чорного шоколаду сприяє збереженню здоров’я яєчників, що є необхідною умовою регулярної менструації.

№ 5. Білки

При отриманні достатньої кількості білків в організмі підтримується баланс гормонів, що призводить до підвищення фертильності. А значить і ваш менструальний цикл стане регулярним.

№ 6. Вітамін D

Вітамін D регулює гормональний баланс. Крім цього, він захищає організм від раку яєчників і простати.

№ 7. Залізо

Дефіцит заліза також може бути причиною нерегулярних місячних. Щоб цього уникнути, необхідно вживати достатню кількість продуктів, багатих цим мікроелементом, або залізовмісні біоактивні добавки.

№ 8. Рицинова олія

Доведено, що теплі компреси з касторової олії на нижню частину живота також можуть бути ефективним засобом для регулювання місячних.

Ми бажаємо вам здоров’я та щастя. Не забувайте піклуватися про своє фізичне й душевне здоров’я, це дозволить вам жити на повну силу. Пам’ятайте, що ваше життя безцінне!

Джерело: HeadInsider