ГоловнаНовини Здоров'яПрості правила харчування для чоловіків після 60 років

Прості правила харчування для чоловіків після 60 років

З віком потрібно обов’язково міняти свої харчові звички – їжа багато в чому визначає те, якою буде ваша активність, допомагає жити довше і зберігати здоров’я.

Молоді люди можуть дозволити собі харчуватися на бігу, не рахувати калорії і взагалі мало стежити за харчуванням. Але з віком організму стає все складніше справлятися з сюрпризами, які ми підносимо. А крім того, до 60 років майже у кожного вже є значний букет захворювань, які теж накладають певні обмеження на дієту.

Чоловікам після 60 років рекомендується вживати близько 2000 калорій в день, якщо ви займаєтеся спортом або фізичною працею, то можна додати до 500 додаткових калорій. Обов’язково потрібно слідувати рекомендаціям по харчуванню від лікаря.

Читайте також:  7 кращих трав і спецій, які допомагають підвищити імунітет

Для чоловіків після 60 дуже важливі в раціоні фрукти і овочі. Особливо велику користь принесуть томати, чорниця, яблука і гранат. В томатах міститься багато вітамінів і мінералів, а також він є джерелом сильного антиоксиданту лікопіну, який допомагає знизити ризик розвитку низки хвороб, включаючи рак простати.

Хоча б двічі на тиждень в меню повинна бути риба і морепродукти. Це цінне джерело білка, йоду і Омега-3 жирних кислот. Зовсім не обов’язково постійно їсти лосось – будь-яка жирна риба містить багато корисних жирних кислот.

Обов’язково потрібно включити в раціон цільнозернові продукти, бобові та горіхи. Ці продукти допомагають зберегти здоров’я серцево-судинної системи, налагодити травлення і захиститися від раку.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News