ГоловнаНовини Здоров'яСім порад, які допоможуть продовжити життя

Сім порад, які допоможуть продовжити життя

Відмовившись від деяких звичок, можна зміцнити своє здоров’я без всяких витрат. Це, в свою чергу, підвищує шанси на довголіття.

Підніматися по сходах

Не сидіти навпочіпки і в позі «нога на ногу». За словами лікарів, кут вигину ніг повинен бути не менше 90 градусів. Складаючи ногу на ногу, а також в положенні навпочіпки людина ризикує нашкодити своїм венам і судинам. Звичка сидіти таким чином збільшує ризики розвитку варикозу, а також тромбозу.

Не їсти і не пити гаряче. Багато тканин організму ніжні – гарячі питво і їжа їм можуть сильно нашкодити, посприяти розвитку хвороб, які вкорочують життя.

Читайте також:  Учені визначили, які бутерброди найсмачніші

Не кип’ятити воду більше одного разу. Неодноразове кип’ятіння позбавляє воду її корисних властивостей: так, з неї випаровується кисень. За словами американського фізіолога Бренду Дейві, повторне кип’ятіння змінює структуру води – в силу активного випаровування рідини в її залишках підвищується концентрація солей, мінеральних та інших речовин, що саме по собі може завдати шкоди здоров’ю.

Не стригтися дуже коротко. Вчені відзначають, що волосяний покрив – це, перш за все, захист. Волосся на голові захищає влітку від сонячного удару, взимку від холоду, а в будь-який час року – від травм. Позбавляючись від волосся, людина стає більш вразливою перед впливом зовнішніх факторів.

Читайте також:  Чи потрібно користуватися дезодорантом вдома?

Не митися щодня. Приймати душ щодня і довго – це шкідлива звичка. Ряд досліджень, зокрема, проведених дерматологами з Школи медицини Каліфорнійського університету (США), показали, що часте миття порушує природну мікрофлору шкіри, збіднюючи її корисними мікроорганізмами, що захищають від інфекцій і запальних захворювань.

Вживати горіхи. Щодня з’їдаючи жменьку горіхів, можна продовжити собі життя. У горіхах міститься вітамін Е, що володіє властивістю сповільнювати процес старіння організму.

Підніматися по сходах. Дослідники з Університету Макмастер і Університету Британської Колумбії констатували, що ходьба по сходах – це кращий простий спосіб зміцнити серцевий м’яз і тим самим підвищити свою захищеність від хвороб цього органу, які є провідною причиною смертності людей у багатьох країнах, включаючи Україну.

Читайте також:  Дієтологи назвали ефективний спосіб схуднути за 14 днів

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News