Знайдено один із самих доступних способів виглядати на 15 років молодше, не вдаючись до дієт і косметологічних процедур. Метод був презентований днями у Великобританії, про це «ноу-хау» вчених повідомило видання The Sun. На думку дослідників, омолоджуючим ефектом володіє регулярне сексуальне життя.

«Наше дослідження дає зрозуміти, як важливо постійно піклуватися про себе і насолоджуватися кращими речами в житті незалежно від того, який ваш вік», – прокоментували вчені запропоновану ними концепцію.

Згідно цієї теорії, секс по меншій мірі один раз в тиждень дозволяє значно поліпшити своє самопочуття, а також почати набагато краще виглядати.

Цей висновок було зроблено фахівцями після аналізу результатів опитування та перевірки стану здоров’я тисячі осіб. Оцінивши отриману інформацію, дослідники констатували, що люди, які ведуть регулярне статеве життя, виявляють фізіологічні ознаки уповільнення старіння. За словами авторів проекту, багато з таких людей «відчувають і виглядають на 15 років молодше свого віку».

Це дослідження не перша, в якій вчені бачать зв’язок між регулярним сексом і омолодженням організму. У минулому році група фахівців з Університету Ковентрі і Оксфорда представила дані про те, що сексуальна активність після 50 років корелює з ростом якості когнітивної діяльності мозку. Регулярна статеве життя омолоджує мозок у літніх людей, констатували тоді неврологи.

Джерело: МедікФорум