ГоловнаНовини Здоров'яПросто і дешево: названі засоби для очищення судин

Просто і дешево: названі засоби для очищення судин

Холестерин, який утворюється на внутрішніх стінках судин і артерій провокує з віком багато проблем зі здоров’ям. Зокрема, на тлі розмноження холестеринових бляшок розвивається атеросклероз, провідний фактор інсультів і серцевих нападів.

Судини

Експерти в області харчування рекомендують включити в раціон харчування продукти, ефективно очищають судини, про це повідомила Hronika.info. У складений фахівцями продуктовий перелік увійшли:

Часник. Отримані вченими Каліфорнійського університету дані свідчать, що вживання часнику запобігає небезпечний для здоров’я процес кальцинування (накопичення кальцію) і затвердіння стінок коронарних артерій.

Виноград. В його ягодах дуже багато антиоксидантів, що захищає клітини судинної тканини від окислення холестерином, це гальмує процес скупчення жирових бляшок на стінках артерій.

Читайте також:  Медики розповіли про користь і протипоказання при вживанні ківі

Журавлина. Ягоди журавлини містять речовини, які активізують жировий метаболізм, що заважає жировим компонентам накопичуватися в судинах.

Помідори. Ці овочі відрізняються високим вмістом лікопіну – речовини, що запобігає втраті судинної тканини своєї еластичності. Лікопен, крім іншого, є дуже потужним антиоксидантом, який допомагає запобігти запалення, що веде до виникнення багатьох серцево-судинних недуг.

Гранатовий сік. Якщо щодня випивати склянку свіжого гранатового соку, організм буде отримувати таку кількість антиоксидантів, завдяки якому почне справно підтримувати фізіологічні процеси, що сприяють оздоровленню судин і їх тканин.

Джерело: МедікФорум