Фрукти радять включати в раціон регулярно. Але мало хто знає про справжню користь деяких рослинних продуктів. Але ж багато хто з них є джерелом необхідних вітамінів і мінералів, які здатні зміцнити здоров’я.

Одним з таких є популярний фрукт абрикос. Як повідомляє Organic Facts, він в значних кількостях містить вітаміни А, С, К, Е і ніацин. В абрикосах також є калій, мідь, марганець, магній і фосфор. Більш того, ці фрукти є хорошим джерелом харчових волокон. Чим корисні абрикоси і в чому ж їх ключ до довголіття?

Захищає від хвороб серця і гіпертонії

Абрикоси – прекрасний спосіб захистити серце від різних захворювань, включаючи атеросклероз, серцеві напади та інсульти. Велика кількість вітаміну С, а також калію і харчових волокон сприяють міцному здоров’ю серцево-судинної системи.

Згідно з дослідженнями, проведеними доктором Лієн Ай Фам-Х’ю з Медичного центру Стенфордського університету в США, антиоксиданти, такі як вітамін С, захищають серце від вільних радикалів. Крім того, калій знижує кров’яний тиск (захищаючи від гіпертонії), послаблюючи напругу кровоносних судин і артерій, в той час як харчові волокна “зскрібають” зайвий холестерин з підкладки судин і артерій, тим самим очищаючи їх і зменшуючи навантаження на серце.

Знімає запалення

Абрикос має протизапальні властивості, які також можуть впливати на загальний рівень температури тіла при хворобі. Крім того, він може зменшити запалення в інших частинах тіла, особливо у людей, які страждають артритом або подагрою.

Допомагає при анемії

Курага-висушений абрикос – є джерелом заліза і міді. Якщо ви страждаєте анемією, ви можете включити їх у свій раціон, щоб підвищити рівень заліза, стверджують фахівці. Залізодефіцитна анемія (ЗДА) може призвести до слабкості, втоми, запаморочення, проблем з травленням і загальної метаболічної дисфункції.