Автор видання shefinds Фейт Гейгер повідомила про те, що серед усієї безлічі білкової їжі, є така, яка на 100% гарантує нам швидке схуднення.

– У вашому раціоні білок має бути завжди, – пояснила Гейгер. – Адже він не лише дарує почуття ситості. Він сприяє схуднення у стратегічно важливих місцях.

Вона поговорила з доктором медичних наук, дієтологом та експертом з фітнесу Наталі Комовою та дієтологом Євою Де Анджеліс.

– Пісні білки особливо хороші для тих, хто хоче схуднути в животі, – пояснили експерти. – Вони дуже корисні, бо в них мало жиру. Щоб пісна їжа могла вважатися пісним білком, в ній має бути менше 4,5 г насичених жирів у загальній кількості жиру. Включення білків у вашому меню може зменшити кількість споживаних калорій з насичених жирів, одночасно підвищуючи TEF для зниження ваги з жирами.

Читайте також:  Грейпфрутовий сік може вбити вас

Наталі Комова назвала продукти, в яких міститься найправильніший білок.

Жирна риба
– Дуже добрі новини для любителів морепродуктів! – Розповіла Комова. – Постійне вживання жирної риби – тунця, оселедця, анчоусів, лосося – чудовий спосіб включити у своє меню пісний білок та корисні жири. Це чудові джерела пісних білків і омега-3 жирних кислот. Риба ця дуже смачна. Вона може допомогти вам довше залишатися ситими, а значить, і до переїдання ви не схильні.

Де Анджеліс також підкреслює переваги лосося, який є одним із найбагатших поживними речовинами продуктів:

– Лосось можна вважати суперпродуктом, у якому містяться антиоксиданти, такі як селен та інші мінерали, такі як фосфор, цинк та калій, а також вітамін В, – пояснила вона. – Коли люди чують, що в лососі багато жиру, вони тут же починають уникати його, але жирні кислоти омега-3, що містяться в ньому, – одні з найкорисніших жирів, які ми можемо вживати. При цьому і жир, і білок виступають як ключові поживні речовини для схуднення. Вживання цієї жирної риби чудово підходить для того, щоб надати об’єму та блиску волоссю.

Читайте також:  Як захиститись від кишкової інфекції під час відпочинку на курорті

Сочевиця та квасоля
Якщо вам не подобається риба або ви дотримуєтеся рослинної дієти, не варто турбуватися.

Адже у світі є багато не м’ясних продуктів, в яких містяться саме білки пісні.

– Сочевиця та квасоля – одні з найкращих продуктів, які можна вживати щодня для схуднення завдяки високому вмісту клітковини, – пояснила Наталі Комова. – Також вони корисні для вашого серця. У бобових міститься клітковина, а також – пісні білки. Саме вони допоможуть вам довше залишатися ситими та зменшити почуття голоду. Також знизити рівень холестерину.

Квасоля та сочевиця прискорюють спалювання жиру в ділянці живота і запобігають накопиченню жиру через їх високий термічний вплив. Вони прискорюють метаболізм, за рахунок чого процес схуднення стає швидшим.

Читайте також:  Які продукти не можна їсти до чищення зубів

– Також додайте до свого раціону грецький йогурт, нежирне м’ясо, курку-гриль, м’ясо індички та тофу, – підсумувала Комова.