Автор видання shefinds Фейт Гейгер повідомила про те, що серед усієї безлічі білкової їжі, є така, яка на 100% гарантує нам швидке схуднення.

– У вашому раціоні білок має бути завжди, – пояснила Гейгер. – Адже він не лише дарує почуття ситості. Він сприяє схуднення у стратегічно важливих місцях.

Вона поговорила з доктором медичних наук, дієтологом та експертом з фітнесу Наталі Комовою та дієтологом Євою Де Анджеліс.

– Пісні білки особливо хороші для тих, хто хоче схуднути в животі, – пояснили експерти. – Вони дуже корисні, бо в них мало жиру. Щоб пісна їжа могла вважатися пісним білком, в ній має бути менше 4,5 г насичених жирів у загальній кількості жиру. Включення білків у вашому меню може зменшити кількість споживаних калорій з насичених жирів, одночасно підвищуючи TEF для зниження ваги з жирами.

Наталі Комова назвала продукти, в яких міститься найправильніший білок.

Жирна риба
– Дуже добрі новини для любителів морепродуктів! – Розповіла Комова. – Постійне вживання жирної риби – тунця, оселедця, анчоусів, лосося – чудовий спосіб включити у своє меню пісний білок та корисні жири. Це чудові джерела пісних білків і омега-3 жирних кислот. Риба ця дуже смачна. Вона може допомогти вам довше залишатися ситими, а значить, і до переїдання ви не схильні.

Де Анджеліс також підкреслює переваги лосося, який є одним із найбагатших поживними речовинами продуктів:

– Лосось можна вважати суперпродуктом, у якому містяться антиоксиданти, такі як селен та інші мінерали, такі як фосфор, цинк та калій, а також вітамін В, – пояснила вона. – Коли люди чують, що в лососі багато жиру, вони тут же починають уникати його, але жирні кислоти омега-3, що містяться в ньому, – одні з найкорисніших жирів, які ми можемо вживати. При цьому і жир, і білок виступають як ключові поживні речовини для схуднення. Вживання цієї жирної риби чудово підходить для того, щоб надати об’єму та блиску волоссю.

Сочевиця та квасоля
Якщо вам не подобається риба або ви дотримуєтеся рослинної дієти, не варто турбуватися.

Адже у світі є багато не м’ясних продуктів, в яких містяться саме білки пісні.

– Сочевиця та квасоля – одні з найкращих продуктів, які можна вживати щодня для схуднення завдяки високому вмісту клітковини, – пояснила Наталі Комова. – Також вони корисні для вашого серця. У бобових міститься клітковина, а також – пісні білки. Саме вони допоможуть вам довше залишатися ситими та зменшити почуття голоду. Також знизити рівень холестерину.

Квасоля та сочевиця прискорюють спалювання жиру в ділянці живота і запобігають накопиченню жиру через їх високий термічний вплив. Вони прискорюють метаболізм, за рахунок чого процес схуднення стає швидшим.

– Також додайте до свого раціону грецький йогурт, нежирне м’ясо, курку-гриль, м’ясо індички та тофу, – підсумувала Комова.