Імбир вживають в різному вигляді: свіжому, сушеному, порошкоподібному, а також у вигляді олії і соку. Але мало хто знає про його справжню користь.

Згідно з даними Міністерства сільського господарства США, в цьому продукті є натрій, залізо, калій, магній, фосфор і цинк, а також вітамін C, фолієва кислота, вітамін B, рибофлавін і ніацин. Чим корисний імбир?

Від тромбів

Вчені вирішили вивчити вплив імбиру на агрегацію (злипання, об’єднання) тромбоцитів. У публікації, представленій в науковому журналі PLoS One, йдеться про десять досліджень, що включають вісім клінічних випробувань і два обсерваційних дослідження. З восьми клінічних випробувань результати чотирьох вказали на те, що імбир знижує агрегацію тромбоцитів.

Проти холестерину

Імбир може захистити серцево-судинну систему, знижуючи рівень холестерину ЛПНЩ і підвищуючи рівень холестерину ЛПВЩ. Це також сприяє зниженню ризику згортання крові, тим самим допомагаючи регулювати артеріальну гіпертензію і зберігаючи здоров’я серця, відзначається в дослідженнях (Saudi Med J, Science direct, Food Nutr Res).