Цей простий, але корисний овоч відрізняється високим вмістом вітаміну С, вуглеводів, білка і клітковини. Він також містить значну кількість калію, фолієвої кислоти та вітаміну А.

Як пише Organic Facts, мова йде про знайоме всім Кабачку. Чим корисний цей популярний продукт?

Впливає на здоров’я очей

Дослідження свідчать про те, що лютеїн, який присутній у багатьох натуральних продуктах, таких як броколі, шпинат, капуста, кукурудза, Помаранчевий перець, ківі, виноград, кабачки і гарбуза, ефективний у зниженні ризику катаракти і ВМД (вікова макулярна дегенерація).

Захищає серцево-судинну систему

Згідно з дослідженням, наведеним в Американському журналі клінічного харчування, споживання кабачків пов’язане зі зниженням “поганого” холестерину ЛПНЩ. Це, в свою чергу, допомагає знизити ризик розвитку атеросклерозу і серцевих захворювань.

Читайте також:  Поєднання різних видів спорту забезпечує найбільше зниження ризику смерті

Позбавляє від токсинів

Дослідження показали, що продукти, багаті клітковиною, допомагають “вимити” токсини з клітин товстої кишки. Вітамін С, фолієва кислота і бета-каротин в кабачках також допомагають захистити ці клітини від шкідливих хімічних речовин.

Допомагає при артриті

За словами фахівців, бета-каротин і вітамін С також мають протизапальні властивості, тим самим природним чином полегшуючи симптоми таких захворювань, як остеоартрит і ревматоїдний артрит.