Накопичення жиру на животі не завжди пов’язане із зайвою вагою! Просто організму не вистачає цих поживних речовин!

Дослідження показали, що жир, який зберігається в області живота, несе в собі ризик для здоров’я, оскільки збільшує вірогідність закупорки артерій і проблем з серцем, незалежно від естетичної частині, яка нас так турбує.

Найбільш частими причинами абдомінального жиру є: сидячий спосіб життя, погана постава, гени, високий рівень тригліцеридів, стрес, гормони. Але найбільш часта причина — це погане харчування і дефіцит в організмі важливих поживних речовин.

Ми пропонуємо вам список продуктів, які природно і без ризику допоможуть вам позбутися дефіциту важливих речовин і позбутися від жиру на животі.

1. Селера

Цей низькокалорійний овоч містить багато клітковини і створює відчуття ситості, яка бореться з апетитом між прийомами їжі. А також містить кальцій, який допомагає концентрувати залишкові жири і виводити їх з організму.

2. Мигдаль

Ці горіхи багаті білком, кальцієм і клітковиною. Вони є важливими джерелами енергії. Його глікемічний індекс допомагає контролювати рівень цукру і активізувати обмін речовин.

3. Вівса

Він викликає почуття ситості. Так як багатий клітковиною і білком, що робить його відмінним сніданком і допомагає знизити рівень холестерину. А також він відомий як очищувач крові, і він містить речовини, які інкапсулюють жири і токсини, щоб вивести їх з організму.

4. Броколі

Містить кальцій, клітковину і вітаміни. Ці елементи змушують кишечник поглинати менше жиру і оптимізує роботу травної системи, а також зміцнюють імунну систему. Особливо ефективний, якщо вживати в сирому вигляді.

5. Лимон

Лимонна цедра містить пектин, який є відмінним джерелом клітковини, яка допомагає боротися з запорами. Найголовніше, що при вживанні вона перетворюється в липкий гель, який не дозволяє шлунку занадто швидко поглинати цукор.

6. Малина, полуниця і чорниця

Це ягоди, багаті клітковиною і водою, з ідеальною концентрацією фруктози, що робить дуже корисними.
Малина активізує кровообіг, містить флавоноїди, які допомагають регулювати рівень натрію в організмі.

А також вони є важливим джерелом антоціанів, які перешкоджають засвоєнню жирів і цукрів.
Їжте їх сирому вигляді, як окрему їжу, щоб отримати максимальну користь.

7. Жирна риба

Це один з найбільш рекомендованих джерел омега-3, з’єднання, яке допомагає підвищити рівень хорошого холестерину в організмі. В результаті активізуючи обмін речовин, що сприяє витраті жиру в черевній порожнині. А також їх жирні кислоти зупиняють накопичення жиру в організмі.

7. Зелений чай

Стимулює обмін речовин, регулює рівень глюкози і знижує кров’яний тиск. А також він містить поліфеноли, які допомагають контролювати гормони стресу. В результаті допомагає зменшити занепокоєння з приводу їжі і зменшити перетворення глюкози в жир.

8. Гірчиця

Вона містить речовину, яка розширює кровоносні судини і підвищує рівень ефедрину, гормону, відповідального за спалювання жирів.
Додавання 20 грамів гірчиці до будь-якої їжі призведе до того, що через пару годин ваш організм збільшить витрата жирів в організмі на 20%.

9. Яблучний оцет

Він допомагає контролювати підвищення рівня глюкози в крові, а також рівня інсуліну після їжі. В результаті знижує швидкість спорожнення шлунка.

10. Кориця (цейлонська)

Збільшить здатність засвоювати цукор. Споживання чверті чайної ложки в день протягом шести тижнів значно знижує рівень цукру в крові і рівень шкідливого холестерину.

Джерело: Будете здоровы